LORDS OF THE SOUND THE MUSIC OF HANS ZIMMER

20:00 , Bursa Atatürk Kongre Kültür Merkezi

LORDS OF THE SOUND THE MUSIC OF HANS ZIMMER
  • ETKİNLİK YERİ
    Osmangazi Salonu
  • ETKİNLİK TARİHİ
    11.09.2024 / 20:00

Ünlü senfoni orkestrası "Lord of the Sound", zamanımızın müzik dehası Hans Zimmer'in en ünlü bestelerini kapsayan "Hans Zimmer'in Müziği" adlı müzik programını sunuyor!

"Hans Zimmer'in Müziği", bir senfoni orkestrasının performansıyla sinematik başyapıtların olağanüstü atmosferini sahneye taşıyan eşsiz sesler dünyasına heyecan verici bir yolculuktur.

Hans Zimmer, çağdaş film müziklerinin en etkili ve önde gelen yaratıcılarından biridir. Kendisini epik bir müzik ustası olarak kurdu ve sayısız küresel gişe rekorları kıran film için unutulmaz müzik eşlikleri hazırladı.

"Hans Zimmer'in Müziği" programında "Dune", "Spider-Man 2", "The Dark Knight", "Interstellar", "Gravity", "Sherlock Holmes", "Angels & Demons", "The Da Vinci Code", "Pearl Harbor", "Gladiator", "Mission: Impossible", "Inception", "Pirates of the Caribbean", "Spirit", "Wonder Woman", "Madagascar", "The Lion King", and "007: No Time to Die".

Hans Zimmer'in müziği çağdaş film endüstrisinde özel bir yere sahip, bizi sinematik olayların kalbine taşıyor ve ilk notadan itibaren canlı duygular uyandırıyor. Unutulmaz izlenimler vaat eden bu müzikal yolculukta sizleri de aramıza katılmaya davet ediyoruz!

Konserde "Lord of the Sound" orkestrasından müzisyenler yer alıyor.

Şef: Shahrokh Fathizadeh

BİLET AL

ULAŞIM

FOTO GALERİ

MERİNOS AKKM