CUMHURİYET BAYRAMI KONSERİ

20:00 , Bursa Atatürk Kongre Kültür Merkezi

CUMHURİYET BAYRAMI KONSERİ
  • ETKİNLİK YERİ
    Osmangazi Salonu
  • ETKİNLİK TARİHİ
    28.10.2021 / 20:00
      BURSA BÖLGE DEVLET SENFONİ ORKESTRASI, BU HAFTA CUMHURİYET BAYRAMI ÖZEL KONSERİ İLE SEYİRCİSİYLE BULUŞUYOR. 28 EKİM 2021 PERŞEMBE GÜNÜ SAAT : 20.00 DA GERÇEKLEŞECEK OLAN KONSERDE, İSTİKLAL MARŞI YARIŞMASINA GİREN BESTELER SESLENDİRİLİYOR.

      KONSERİ ORKESTRA ŞEFİ DAĞHAN DOĞU YÖNETİRKEN, TENOR ÖZER ÖNDEŞ VE ANLATICI ALİM OZAN, BU ÖZEL KONSERDE, CUMHURİYETİMİZİN 98. YILINI SİZLERLE KUTLUYOR.TEKFEN EĞİTİM, SAĞLIK, KÜLTÜR SANAT VE DOĞAL VARLIKLARI KORUMA VAKFI, TOFAŞ TÜRK OTOMOBİL FABRİKASI A.Ş. , BURSA FİLARMONİ DERNEĞİ VE ULUDAĞ PREMİUM’A KATKILARINDAN VE DESTEKLERİNDEN DOLAYI TEŞEKKÜR EDERİZ.KONSERLER VE DAHA FAZLASI İÇİN, bursasenfoni.gov.tr WEB SAYFAMIZI ZİYARET EDEBİLİR, BİZİ SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZDAN TAKİP EDEBİLİRSİNİZ.

      KONSERİMİZİN BİLETLERİNE BİLETİNİAL.COM ADRESİNDEN, BURSA BÖLGE DEVLET SENFONİ ORKESTRASI MÜDÜRLÜĞÜ BİLET GİŞESİNDEN VEYA KONSER GÜNÜ ATATÜRK KONGRE VE KÜLTÜR MERKEZİ BİLET GİŞESİNDEN ULAŞABİLİRSİNİZ.CUMHURİYETİMİZİN COŞKUSUNU YAŞAMAK İÇİN HEPİNİZİ KONSERİMİZE BEKLİYORUZ.İYİ SEYİRLER DİLERİZ.BİLET AL

ULAŞIM

FOTO GALERİ

MERİNOS AKKM