Bursa Kişisel Gelişim Zirvesi

13:30 , Bursa Atatürk Kongre Kültür Merkezi

Bursa Kişisel Gelişim Zirvesi
  • ETKİNLİK YERİ
    Osmangazi Salonu
  • ETKİNLİK TARİHİ
    18.12.2022 / 13:30

Bursa Kişisel Gelişim Zirvesi 

Kişisel Gelişim Okulları tarafından düzenlenen Bursa Kişisel Gelişim Zirvesi 18 Aralık Pazar Bursa Merinos AKKM'de!

3 OTURUM, 3 PROFESYONEL SERTİFİKA

KONTENJANLAR DOLMADAN YERİNİZİ AYIRTIN, BU ÖZEL ZİRVEYİ KAÇIRMAYIN!

OTURUMLAR:

▪️ Prof Dr & Yazar
İLBER ORTAYLI
✔️ Başarıya Giden Yol

▪️ Spiker & Sunucu
ECE ÜNER
✔️ Zor İnsanlar İle İletişim

▪️ Doç Dr Öğretim Üyesi. .
SANİYE BENCİK KANGAL
✔️Çocuk Olmak ve Çocuk Kalmak
═════════════════════════════════════
EĞİTİME KİMLER KATILABİLİR?

Eğitime Üniversite öğrencileri başta olmak üzere, mezunlar, iş hayatında aktif çalışanlar ve CV'lerine değer katmak isteyen her kesimden insan katılabilir. Herhangi bir katılım şartı yoktur.


ETKİNLİK KURALLARI

• Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.

• Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz.

• Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.

• Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

• Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

• Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.


BİLET AL

ULAŞIM

FOTO GALERİ

MERİNOS AKKM