Baby Shark Lisanslı Gösteri

1S:13:00-2S:15:00 , Bursa Atatürk Kongre Kültür Merkezi

Baby Shark Lisanslı Gösteri
  • ETKİNLİK YERİ
    Orhangazi Salonu
  • ETKİNLİK TARİHİ
    23.01.2022 / 1S:13:00-2S:15:00
SmartStudy Co. Ltd. tarafından oluşturulan ve dünyanın en çok izlenen 2. videosu olarak Global bir Youtube Fenomenine dönüşen “BABY SHARK”ın muhteşem gösterisi, resmi lisansı ile TÜRKİYE’DE İLK KEZ  çocuklarla buluşuyor.

Çocuklar hayranı oldukları karakterlerle tanışacak, BABY SHARK’ın eğlence dolu ve eğitici şarkılarıyla harika danslara eşlik edip unutulmaz bir gün geçirecekler. 

Eğlence dolu anların yanı sıra minikler, okyanus ve denizlerimizi temiz tutmak için BABY SHARK karakteriyle beraber hareket ederek tüm dünyanın en büyük problemlerinden birine çözüm bulmaya çalışacaklar. Harika sahne dekorları, Led ekran görselleri ve Projeksiyon efektleriyle muhteşem bir okyanus atmosferine hepiniz davetlisiniz.

- Etkinlik alanına gelirken Aşı Kartı veya en geç 48 saat öncesinden yapılmış PCR test sonucunuzu yanınızda bulundurmanızı rica ederiz. Aşı Kartı veya PCR sonucu olmayan misafirlerimiz etkinlik alanına kabul edilemeyecektir. Uygulanacak kuralların detaylarına "Coronavirüs-Covid-19-Hakkında-Bilgilendirme" sayfasından ulaşabilirsiniz.
- Her yaşta izleyici bilete tabidir.
- Etkinlik başlama saatinden sonra etkinlik mekanına seyirci alınmayacaktır.
- Etkinlik girişinde “Hayat Eve Sığar” uygulaması üzerinden HES kodu sorgulaması yapılacaktır.
- Misafirlerimize tesise girişte, temassız ateş ölçümü uygulanmaktadır. 38 dereceden yüksek ateş ölçümlerinde, misafirlerimiz işletmeye alınmayarak bir sağlık kuruluşuna başvurması için uyarılmaktadır.
- Katılımcılar/izleyiciler COVID-19 kapsamında alınan kurallara uymalıdır.  Organizasyon firması alınan önlemlere ve kurallara uymayan kişileri etkinlik mekanına almama veya mekandan çıkarma hakkına sahiptir.
- Kurallar gereği tüm seyircilerimiz maskeli olmak zorundadır.
- Etkinlik mekanına dışardan yiyecek ve içecek alınmayacaktır.
- Etkinlik mekanına profesyonel kamera, fotoğraf makinası, ses cihazı vb. alınmayacaktır.
- Etkinlik alanı girişinde dezenfektan vb gibi koruyucu donanımlar bulundurulacaktır.
- Satın alınan biletlerde iptal, iade ve değişiklik yapılmamaktadır.
- Kayıp veya unutulan biletler için yeniden basım / teslimat yapılmayacaktır. Etkinlik mekanına giriş esnasında biletinizi ibraz etmeniz zorunludur.
BİLET AL

ULAŞIM

FOTO GALERİ

MERİNOS AKKM