Diğer Mekanlar

diger

Protokol Salonu
Atatürk Kongre Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen etkinliklere katılan misafirlerimizin program aralarında dinlenebilecekeleri lobilerin yanında VIP salonları, mescidler, prova salonları, çalışma odaları bulunuyor.

baskanlik

Başkanlık Salonu
Atatürk kongre Kültür Merkezi’nde müstakil girişi ve fuayesi ile terası bulunan 300 m2 alanlı salonda değişken 280 koltuk bulunmaktadır.

diger

Toplantı Ofisleri
Kongre organizasyonlarında kullanılmak üzere, çeşitli büyüklüklerde her türlü iletişime açık toplantı ofisleri ve idari ofisler bulunmaktadır.

diger

Seminer Salonları
Atatürk Kongre Kültür Merkezi’nin iki ana binasında da çeşitli büyüklüklerde 25 seminer salonu vardır. Kültür Merkezi’nde yer alan Ana Hol’e bakan camlı salonlar da toplantı ve seminerler için kullanılabilir. Tiyatro düzeni, sınıf düzeni, toplantı formatı gibi değişik kullanımlara açık 10-100-200 kişilik seminer salonları farklı amaçlar için kullanılabilir. 

diger

Konser Alanı
Kongre ve Kültür binaları arasında ve önünde açıkhava konserlerinin yapılabileceği geniş alanlar bulunmakatadır. 

diger

Tören Alanı
Atatürk Kongre Kültür Merkezi’nin doğusunda bulunan geniş alan törenler, geniş katılımlı açık hava toplantıları, sergiler gibi etkinlikler için kullanılabilmektedir.

diger

Kapalı Otopark
Araçalarıyla gelen konuklar için 460 araçlık kapalı otopark hizmet vermektedir. Ayrıca Merinos Parkı’nın değişik yerleri yüzlerce araçlık açık   otopark olarak da kullanılabilmektedir.

diger

Açık Otopark – Açık Sergi Alanı
7100 m2 alana sahip mekan açık otopark, açık sergi alanı, açıkhava konserleri alanı olarak kullanılabilmektedir. 

diger

Basın Odası
Atatürk Kongre Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen kongre, fuar ve diğer etkinlikleri takip eden basın mensupları için Bilgisayar, yazıcı, fax, fotokopi, tarayıcı, cep telefonu ve fotoğraf makinesi şarj aletleri gibi teknik ekipmanların bulunduğu bir basın odası mevcuttur. 

diger

Sanatçı Odaları
Atatürk Kongre Kültür Merkezi içerisinde sanatçıların , sahne performansı öncesinde dinlenebilecekleri ve sahne hazırlıklarını yapabilecekleri konforlu odalar bulunuyor. 

 

Tel : +90 224 272 16 00 / Fax :+90 224 250 11 16
E Posta:info@merinosakkm.com / merinos@merinosakkm.com
Adres: Atatürk Kongre Kültür Merkezi, Merinos Parkı, Osmangazi / BURSA / TURKEY

Atatürk Kongre Kültür Merkezi, Bursa Büyükşehir Belediyesi iştiraki olan Binted Ltd.Şti. tarafından işletilmektedir.