MERİNOS AKKM ULUSLARARASI TANITIM ATAĞINDA

18 MAYIS 2017

BASIN BÜLTENİ

MERİNOS AKKM ULUSLARARASI TANITIM ATAĞINDA
– MERİNOS AKKM, 2016 ARALIK AYINDA İSPANYA BARSELONA KENTİNDE DÜZENLENEN IBTM FUARI’NIN ARDINDAN BU KEZ DE ALMANYA’NIN FRANKFURT KENTİNDE DÜZENLENEN IMEX 2017 FUARI’NDA BOY GÖSTERDİ.

BURSA – Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından işletilen ve yönetilen Atatürk Kongre Kültür Merkezi (Merinos AKKM), Almanya’nın Frankfurt kentinde düzenlenen ve 60’dan fazla ülkenin katıldığı dünyanın en önemli kongre fuarlarından ‘IMEX 2017 Fuarı’na katıldı.

Merinos AKKM, 2016 Aralık ayında İspanya Barselona kentinde düzenlenen IBTM Fuarı’nın ardından bu kez de Almanya’nın Frankfurt kentinde düzenlenen IMEX 2017 Fuarı’nda boy gösterdi. Dünyanın dört bir yanından kongre profesyonellerinin katıldığı fuarda, Merinos AKKM standı da büyük ilgi gördü. Fuara, Merinos AKKM Genel Koordinatörü Hasan Çepni, BURKON Turizm ve Merinos AKKM yetkilileriyle birlikte katıldı.
Merinos AKKM’nin yanı sıra Bursa’nın turizm potansiyelinin de tanıtıldığı fuarda, Bursa standını Frankfurt Başkonsolosu Burak Karartı, THY Frankfurt Müdürü Ensar Karabulut, Kültür ve Turizm Bakanlığı Tanıtma Genel Müdür Yardımcısı Cengiz Aydın, ICCA (Uluslararası Kongre ve Toplantı Derneği) Ceo’su Martin Sirk gibi önemli isimler ziyaret etti. Ayrıca MÜSİAD Hessen Başkanı Musa Aydın ve Frankfurt Hanou Ticaret ve Sanayi Odası Başkan Yardımcısı Salih Taşdemir ile görüşen Çepni, şehrin turizm olanaklarını ve Merinos AKKM’yi tanıtmak üzere sonbaharda Hessen’li işadamlarını Bursa’da ağırlayacaklarını dile getirdi. Fuarda birçok kongre profesyoneliyle iş görüşmeleri yapan ve Bursa’yı tanıtan Merinos AKKM yetkilileri, aynı zamanda fuar kapsamında yapılan ICCA Akdeniz Bölge Toplantısı’na da katıldı. Yetkililer ayrıca Frankfurt Başkonsolosu rezidansındaki resepsiyona katılım sağladı.

BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ
BASIN VE HALKLA İLİŞKİLER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ

Okunma: 44

Merinos AKKM Haberleri Bursa Büyükşehir Belediyesi Basın Halkla İlişkiler Şube Müdürlüğü'nün katkılarıyla hazırlanmaktadır.

ANASAYFA HABERLERİ

 • NİRAN ÜNSAL BURSA’DA SEVENLERİYLE BULUŞTU  23 Mayıs 2017
 • 39. ULUSLARARASI KAZI, ARAŞTIRMA VE ARKEOMETRİ SEMPOZYUMU MERİNOS AKKM’DE  22 Mayıs 2017
 • BBDSO, DEMİR DEMİRKAN’I KONUK ETTİ  19 Mayıs 2017
 • MERİNOS AKKM ULUSLARARASI TANITIM ATAĞINDA  17 Mayıs 2017
 • BURSA’DA KENT KONSEYLERİNDEN GÜÇ BİRLİĞİ  
 • KENT KONSEYİ’NDE AİLE TEMALI SERGİ  16 Mayıs 2017
 • BURSA’NIN TURİZM DEĞERLERİ MERCEK ALTINDA  
 • DOSTLARDAN MESAJ VAR  12 Mayıs 2017
 • ANA KUZULARI ASKER OLDU  
 • ‘DİN GÖNÜLLÜLERİ BULUŞMASI’ MERİNOS AKKM’DE YAPILDI  
 • TÜM HABERLER

  Tel : +90 224 272 16 00 / Fax :+90 224 250 11 16
  E Posta:info@merinosakkm.com / merinos@merinosakkm.com
  Adres: Atatürk Kongre Kültür Merkezi, Merinos Parkı, Osmangazi / BURSA / TURKEY

  Atatürk Kongre Kültür Merkezi, Bursa Büyükşehir Belediyesi iştiraki olan Binted Ltd.Şti. tarafından işletilmektedir.